CDC4D20NP-222KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 50MA 31.6 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 2200uH 0.05A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-222KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-222KC CDC4D20NP-222KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 2200uH 0.05A LO PROFILE INDUCTOR