CDC4D20NP-271KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 270UH 160MA 3.66 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 270uH 0.16A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-271KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-271KC CDC4D20NP-271KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 270uH 0.16A LO PROFILE INDUCTOR