CDC4D20NP-272KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7MH 45MA 38.9OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 38.9Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 55mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 2.7 mH
Current Rating (Amps): 45 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7MH 45MA 38.9OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 38.9Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 55mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 2.7 mH, Current Rating (Amps): 45 mA.
Інші пропозиції CDC4D20NP-272KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-272KC CDC4D20NP-272KC Виробник : Sumida CDC4D20.pdf Power Inductors - SMD 2700uH 0.05A LO PROFILE INDUCTOR