CDC4D20NP-331KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD 330uH 0.14A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-331KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-331KC CDC4D20NP-331KC Виробник : Sumida CDC4D20.pdf Power Inductors - SMD 330uH 0.14A LO PROFILE INDUCTOR