Продукція > SUMIDA > CDC4D20NP-391KC
CDC4D20NP-391KC
CDC4D20NP-391KC Sumida
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 390uH 0.13A LO PROFILE INDUCTOR
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-391KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDC4D20.pdf Description: FIXED IND 390UH 130MA 5.66 OHM