Продукція > SUMIDA > CDC4D20NP-392KC
CDC4D20NP-392KC
CDC4D20NP-392KC Sumida
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 3900uH 0.04A LO PROFILE INDUCTOR
на замовлення 736 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9MH 38MA 50.9OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 50.9Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 45mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 38 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-392KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDC4D20.pdf Description: FIXED IND 3.9MH 38MA 50.9OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 50.9Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 45mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 38 mA