CDC4D20NP-472KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7MH 34MA 72.1 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 4700uH 0.03A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-472KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-472KC CDC4D20NP-472KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 4700uH 0.03A LO PROFILE INDUCTOR