CDC4D20NP-561KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560UH 105MA 8.4OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 8.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 120mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 105 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 560UH 105MA 8.4OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 8.4Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 120mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 105 mA.
Інші пропозиції CDC4D20NP-561KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-561KC CDC4D20NP-561KC Виробник : Sumida CDC4D20.pdf Power Inductors - SMD 560uH 0.11A LO PROFILE INDUCTOR