CDC4D20NP-821KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 820UH 75MA 14.1 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 820uH 0.08A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-821KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-821KC CDC4D20NP-821KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 820uH 0.08A LO PROFILE INDUCTOR