CDC5D20NP-272KC Sumida America Components Inc.
CDC5D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7MH 55MA 36 OHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 2700uH 0.055A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC5D20NP-272KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC5D20NP-272KC CDC5D20NP-272KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Power Inductors - SMD 2700uH 0.055A LO PROFILE INDUCTOR