CDC5D23BNP-150KC
CDC5D23BNP-150KC Sumida America Components Inc.
CDC5D23B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 880MA 166MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2323 (5858 Metric)
Size / Dimension: 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 166mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 880MA 166MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2323 (5858 Metric), Size / Dimension: 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 166mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC5D23BNP-150KC CDC5D23BNP-150KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDC5D23B.pdf Description: FIXED IND 15UH 880MA 166MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
товару немає в наявності
CDC5D23BNP-150KC CDC5D23BNP-150KC Виробник : Sumida CDC5D23B-465898.pdf Fixed Inductors 15uH 0.88A 10% 100KHz LP INDUCTOR