CDC5D23BNP-151KC Sumida America Components Inc.
CDC5D23B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150UH 260MA 1.66 OHM
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 150uH 0.26A 10% 100KHz LP INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC5D23BNP-151KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC5D23BNP-151KC CDC5D23BNP-151KC Виробник : Sumida CDC5D23B-465898.pdf Fixed Inductors 150uH 0.26A 10% 100KHz LP INDUCTOR