CDC5D23BNP-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDC5D23B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 62 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 1.6A 20% 100KHz LP INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC5D23BNP-4R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC5D23BNP-4R7MC CDC5D23BNP-4R7MC Виробник : Sumida CDC5D23B-465898.pdf Fixed Inductors 4.7uH 1.6A 20% 100KHz LP INDUCTOR