CDC6CE008192ADLYR
CDC6CE008192ADLYR Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1760620814429
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Supplier Device Package: 4-VSON (1.6x1.2)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 8.192 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 4-VSON (1.6x1.2), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 8.192 MHz, Base Resonator: Crystal.
Package / Case: 4-VDFN
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency: 8.192 MHz