CDC6CE012288ADLFR
CDC6CE012288ADLFR Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1759136715303&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.mouser.kr%252F
Виробник: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators Low-power low-jitte r bulk-acoustic-wav
на замовлення 2069 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 12.288 MHz, Base Resonator: Crystal.
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 12.288 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-VDFN
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Frequency: 12.288 MHz