CDC6CE019200ADLXR Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1760620814429
Виробник: Texas Instruments
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CDC6CE019200ADLXR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Frequency: 19.2 MHz