CDC6CE025000ADLFR
CDC6CE025000ADLFR Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1742823412336&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCDC6C%253FkeyMatch%253DCDC6C%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN
Виробник: Texas Instruments
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 11mA, Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC6CE025000ADLFR Виробник : Texas Instruments cdc6c.pdf?ts=1742823412336&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCDC6C%253FkeyMatch%253DCDC6C%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN Low Power LVCMOS Output BAW Oscillator
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CDC6CE025000ADLFR CDC6CE025000ADLFR Виробник : Texas Instruments cdc6c.pdf?ts=1742823412336&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FCDC6C%253FkeyMatch%253DCDC6C%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 11mA
Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 25 MHz