Продукція > SR PASSIVES > CDE23N-60-B50K
CDE23N-60-B50K
CDE23N-60-B50K SR PASSIVES
cde-series.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Slide potentiometers
Description: Potentiometer: slide; 50kΩ; 500mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon
Type of potentiometer: slide
Resistance: 50kΩ
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Characteristics: linear
Track material: carbon
Body dimensions: 88x12.5x11mm
Operating voltage: 500V
Track length: 60mm
Potentiometer features: mono
Body material: metal
Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm
на замовлення 174 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Slide potentiometers, Description: Potentiometer: slide; 50kΩ; 500mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon, Type of potentiometer: slide, Resistance: 50kΩ, Power: 0.5W, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Characteristics: linear, Track material: carbon, Body dimensions: 88x12.5x11mm, Operating voltage: 500V, Track length: 60mm, Potentiometer features: mono, Body material: metal, Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm.