CDEIR6D31FHF-4R7MC
CDEIR6D31FHF-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDEIR6D31F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 26 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 26 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEIR6D31FHF-4R7MC CDEIR6D31FHF-4R7MC Виробник : Sumida CDEIR6D31F.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 4.7UH 4.7A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CDEIR6D31FHF-4R7MC CDEIR6D31FHF-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEIR6D31F.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 26 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A