CDEIR8D38FNP-100NC
CDEIR8D38FNP-100NC Sumida America Components Inc.
CDEIR8D38F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 3.4A 43.8 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 10UH 3.4A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEIR8D38FNP-100NC CDEIR8D38FNP-100NC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEIR8D38F.pdf Description: FIXED IND 10UH 3.4A 43.8 MOHM
товару немає в наявності
CDEIR8D38FNP-100NC CDEIR8D38FNP-100NC Виробник : Sumida CDEIR8D38F.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 10UH 3.4A