Продукція > SUMIDA > CDEIR8D38FNP-220NC
CDEIR8D38FNP-220NC
CDEIR8D38FNP-220NC Sumida
CDEIR6D31F-523364.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 22UH 2.2A
на замовлення 674 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEIR8D38FNP-220NC CDEIR8D38FNP-220NC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEIR8D38F.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.2A 88.3 MOHM
на замовлення 1260 шт:
на замовлення 15 шт: