CDEP105NP-1R3MC-50
CDEP105NP-1R3MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP105.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.3UH 11.2A 5.3MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-1R3MC-50 CDEP105NP-1R3MC-50 Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP105.pdf Description: FIXED IND 1.3UH 11.2A 5.3MOHM SM
товару немає в наявності
CDEP105NP-1R3MC-50 CDEP105NP-1R3MC-50 Виробник : Sumida CDEP105-523356.pdf Fixed Inductors 1.3uH 16.8A SHLD