CDEP125MENP-0R3NC Sumida America Components Inc.
CDEP125ME.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 300NH 21A 1.2 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP125MENP-0R3NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP125MENP-0R3NC Виробник : Sumida CDEP125ME-523395.pdf Power Inductors - SMD 0.3uH 40A 1.0mOhms