CDEP125MENP-1R2NC Sumida America Components Inc.
CDEP125ME.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 17.5A 3.1 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP125MENP-1R2NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP125MENP-1R2NC Виробник : Sumida CDEP125ME-523395.pdf Fixed Inductors 1.2uH 25.6A 2.6mOhms