CDEP12D38NP-0R3MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP12D38.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 350NH 20A 1.5 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP12D38NP-0R3MC-88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP12D38NP-0R3MC-88 Виробник : Sumida CDEP12D38-523358.pdf Power Inductors - SMD 0.3uH 20A SMD INDUCTOR