CDEP12D38NP-3R0MC-120 Sumida America Components Inc.
CDEP12D38.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3UH 10.5A 7.7 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP12D38NP-3R0MC-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP12D38NP-3R0MC-120 Виробник : Sumida CDEP12D38-523358.pdf Fixed Inductors 3uH 7.6A SMD INDUCTOR