CDEP12D38NP-7R7MC-120 Sumida America Components Inc.
CDEP12D38.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 7.7UH 5.5A 21 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP12D38NP-7R7MC-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP12D38NP-7R7MC-120 Виробник : Sumida CDEP12D38-523358.pdf Fixed Inductors 7.7uH 4.8A SMD INDUCTOR