CDEP134CNP-6R4MC-100 Sumida America Components Inc.
CDEP134C.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.4UH 7A 16.3 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP134CNP-6R4MC-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP134CNP-6R4MC-100 Виробник : Sumida search_advanced_pi_list.php?txtPartNo=CDEP134&ProdType=CDEP148 Fixed Inductors 6.4uH 8A 16.3mOhms