Продукція > CDE > CDEP145NP-2R2MC-140
CDEP145NP-2R2MC-140
CDEP145_20140619.pdf
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 15A 4.6 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP145NP-2R2MC-140 Виробник : Sumida search_advanced_pi_list.php?txtPartNo=CDEP145&ProdType=CDEP149 Fixed Inductors 2.2uH 19.2A 4.6mOhms
на замовлення 183 шт:
CDEP145NP-2R2MC-140 Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP145_20140619.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 15A 4.6 MOHM SMD