CDEP145NP-5R0MC-140 Sumida America Components Inc.
CDEP145_20140619.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 5UH 9.5A 10.8 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP145NP-5R0MC-140
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP145NP-5R0MC-140 Виробник : Sumida search_advanced_pi_list.php?txtPartNo=CDEP145&ProdType=CDEP153 Fixed Inductors 5.0uH 13A 10.8mOhms