CDEP147NP-0R3NC-73
CDEP147NP-0R3NC-73 Sumida America Components Inc.
CDEP147.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 300NH 23A 1.18MOHM SMD
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 70A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 300 nH
Current Rating (Amps): 23 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 300NH 23A 1.18MOHM SMD, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 70A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 300 nH, Current Rating (Amps): 23 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP147NP-0R3NC-73 Виробник : Sumida CDEP147-514104.pdf Power Inductors - SMD 0.3uH A 25% 100KHz SMD INDUCTOR