CDEP147NP-0R9MC-95
CDEP147NP-0R9MC-95 Sumida America Components Inc.
CDEP147.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 900NH 21.5A 1.46 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 36A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 900 nH
Current Rating (Amps): 21.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 900NH 21.5A 1.46 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 36A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 900 nH, Current Rating (Amps): 21.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP147NP-0R9MC-95 Виробник : Sumida CDEP147-514104.pdf Power Inductors - SMD 0.9uH 21.5A 20% 100KHz SMD INDUCTOR