CDEP149NP-1R0MC-H Sumida America Components Inc.
CDEP149.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 30A 1.6 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1uH 26A 20% 100KHz SMD INDUCTOR.
Інші пропозиції CDEP149NP-1R0MC-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP149NP-1R0MC-H Виробник : Sumida CDEP149-523485.pdf Fixed Inductors 1uH 26A 20% 100KHz SMD INDUCTOR