CDEP149NP-1R7MC Sumida America Components Inc.
CDEP149.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.7UH 30A 1.6 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.7uH 16.8A 20% 100KHz SMD INDUCTOR.
Інші пропозиції CDEP149NP-1R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP149NP-1R7MC Виробник : Sumida CDEP149-523485.pdf Fixed Inductors 1.7uH 16.8A 20% 100KHz SMD INDUCTOR