CDEP63MENP-100MC Sumida America Components Inc.
CDEP63ME_Series_Rev2007.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP63MENP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP63MENP-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP63ME_Series_Rev2007.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM
товару немає в наявності