CDEP63MENP-2R2MC Sumida America Components Inc.
CDEP63ME_Series_Rev2007.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP63MENP-2R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP63MENP-2R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP63ME_Series_Rev2007.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD
товару немає в наявності