Продукція > SUMIDA > CDEP85NP-1R1MC-125
CDEP85NP-1R1MC-125
CDEP85NP-1R1MC-125 Sumida
CDEP85-523487.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1.1UH 17A
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-1R1MC-125 CDEP85NP-1R1MC-125 Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP85.pdf Description: FIXED IND 1.1UH 17A 3.4 MOHM SMD
товару немає в наявності