CDEP85NP-2R0MC-125 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2UH 13.5A 4.8 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP85NP-2R0MC-125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-2R0MC-125 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 2uH 5.3A SMD PWR IND UNSHIELD