CDEP85NP-2R2MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 10.8A 7 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP85NP-2R2MC-88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-2R2MC-88 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 2.2uH 7A SMD PWR IND UNSHIELD