CDEP85NP-2R4MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 8.3A 9.8 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.4uH 8.3A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDEP85NP-2R4MC-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-2R4MC-50 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 2.4uH 8.3A SMD PWR IND UNSHIELD