CDEP85NP-3R2MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.2UH 9.7A 8.1 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.2uH 5.8A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDEP85NP-3R2MC-88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-3R2MC-88 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 3.2uH 5.8A SMD PWR IND UNSHIELD