CDEP85NP-4R3MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.3UH 8.3A 9.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 4.3 µH
Current Rating (Amps): 8.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.3UH 8.3A 9.8MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 4.3 µH, Current Rating (Amps): 8.3 A.
Інші пропозиції CDEP85NP-4R3MC-88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-4R3MC-88 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 4.3uH 5A SMD PWR IND UNSHIELD