CDEP85NP-R35MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 350NH 18A 2.5 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.35uH 18A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDEP85NP-R35MC-88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-R35MC-88 Виробник : Sumida CDEP85.pdf Power Inductors - SMD 0.35uH 18A SMD PWR IND UNSHIELD