CDEP85NP-R45MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 450NH 17A 3.4 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.45uH 17A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDEP85NP-R45MC-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP85NP-R45MC-50 Виробник : Sumida CDEP85-523487.pdf Fixed Inductors 0.45uH 17A SMD PWR IND UNSHIELD