CDH113NP-330LC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.05A 150MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.05A 150MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Інші пропозиції CDH113NP-330LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH113NP-330LC Виробник : Sumida Fixed Inductors 33uH 1.05A 15% 1KHz SMD PWR IND