CDH113NP-331KC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 330UH 340MA 1.28OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.28Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 340 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 340MA 1.28OHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.28Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 340 mA.
Інші пропозиції CDH113NP-331KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH113NP-331KC Виробник : Sumida Fixed Inductors 330uH 0.34A 10% 1KHz SMD PWR IND