Продукція > SUMIDA > CDH115NP-121KC
CDH115NP-121KC SUMIDA
CDH115_Series.pdf
Виробник: SUMIDA
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 880MA 290MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.
Інші пропозиції CDH115NP-121KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH115NP-121KC CDH115NP-121KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH115_Series.pdf Description: FIXED IND 120UH 880MA 290MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
товару немає в наявності
CDH115NP-121KC Виробник : Sumida CDH115_Series.pdf Power Inductors - SMD 120uH 0.88A 10% 1KHz SMD PWR IND