Продукція > SUMIDA > CDH115NP-270LC
CDH115NP-270LC SUMIDA
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 1.84A 70 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 1.84 A.
Інші пропозиції CDH115NP-270LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH115NP-270LC CDH115NP-270LC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH115_Series.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.84A 70 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 1.84 A
товару немає в наявності
CDH115NP-270LC Виробник : Sumida CDH115_Series.pdf Power Inductors - SMD 27uH 1.84A 15% 1KHz SMD PWR IND