CDH2D09BNP-100MC
CDH2D09BNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 470MA 588 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-100MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 10uH 0.48A 0.47ohms