CDH2D09BNP-220MC
CDH2D09BNP-220MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 340MA 1.313 OHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-220MC CDH2D09B.pdf
на замовлення 61500 шт:
CDH2D09BNP-220MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 22uH 0.31A 1.05ohms